Українці в різних країнах візьмуть участь в акції #TheFreeWorldGathering та утворять ланцюг єдності

від Стожари

24 серпня українці у різних країнах світу долучаться до акції #TheFreeWorldGathering: люди вийдуть на центральні вулиці міст і візьмуться за руки, щоб утворити живі ланцюги — символ єднання людей вільного світу.

Акція “Ланцюг єднання вільних людей”, в якій візьмуть участь люди з понад 50 країн, має на меті звернути увагу світової спільноти на війну в Україні.

24 серпня ми вийдемо на центральні вулиці міст і візьмемося за руки, щоб утворити живі ланцюги — символ єднання людей вільного світу. Покажемо всім: свобода — наша спільна найвища цінність; воля — наш спосіб мислення. Приєднуйся!”, – закликають організатори.

Ініціатива групи активістів Free World Gathering, першими організували ланцюг єдності на початку війни. Тоді, навесні 2014 року, тисячі українців з усіх регіонів вийшли на вулиці, щоб продемонструвати свою єдність. Попри негоду, стояли за цілісність України в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Донецьку, Дніпропетровську й інших містах. 40 тисяч громадян трималися за руки, щоб показати: схід і захід, північ і південь — одна вільна, неподільна країна.

“Ми не можемо зібратися разом удома, щоб не стати ціллю для ворожих ракет, тож згуртуємо українців за кордоном, а заразом і світ! Закликаємо всіх, хто прагне вільного світу для себе й інших, у всіх країнах і на всіх континентах, об’єднатися в День Незалежності України“, – йдеться у повідомленні організаторів.

Щоб взяти участь в акції, потрібно зайти на freeworldgathering.com, знайти своє місто на карті та позначити точне місце на головній вулиці, де ви плануєте стояти. Побачивши цю відмітку, інші учасники можуть стати поруч з вами. Ви також можете знайти позначки людей, які вже це зробили, і зайняти місце поруч з ними, щоб продовжити ланцюжок. Кожен може стати координатором The Free World Gathering у своєму місті. На вебсайті є інструкції, як це зробити.

Схожі публікації

Залишити коментар