Генеральне консульство України у місті Едмонтон (столиця  провінції Альберта в Канаді) разом з організаторами мітингів Stand With Ukraine Edmonton Rallies та українською громадою організовує 21 серпня до Дня Незалежності України низку святкових заходів на підтримку України. 

Про це йдеться на сторінці події у Фейсбуці.

«Нехай Едмонтон буде синьо-жовтим цього дня! Давайте покажемо, що український народ єдиний і незламний! Ще раз нагадаємо канадському суспільству, що звірства російських окупантів в Україні продовжуються, що Україна потребує підтримки, що російська агресія має бути зупинена, винні покарані, а росія визнана державою-терористом!», – закликають організатири події.

Маршрут велопробігу було складено так, щоб у підсумку, за допомогою GPS-трекінгу на карті міста утворилось зображення тризуба – Державного Герба України.

Заходи розпочнуться у неділю об 11.00 біля Alberta Legislature Building. Заплановане проведення невеликого  мітингу та урочистої ходи. Деталі доступні за посиланням.

Як повідомлялося, до Дня Незалежності України у Сан-Антоніо (США)  відбудеться благодійний концерт легендарного гурту СКАЙ .

Схожі публікації

Залишити коментар