Зворушила історія хлопця: Зірка Голлівуду Джон Сіна зустрівся з 19-річним фанатом із Маріуполя

від Стожари

Легендарний голлівудський актор (відомий за ролю Миротворця в бойовику «Загін самогубців: Місія навиліт» та в однойменному серіалі) та зірка рестлінгу Джон Сіна зустрівся з Михайлом Рогожиним – 19-річним юнаком із синдромом Дауна, якому вдалося евакуюватися зі знищеного російськими окупантами Маріуполя.

Хлопець із синдромом Дауна змушений був покинути рідну домівку через війну.

Сіна дізнався про свого шанувальника Рогожина після того, як у травні прочитав статтю у The Wall Street Journal, в якій досліджувався вплив війни на людей з обмеженими можливостями. Американського актора дуже зворушила історія Михайла та його матері.

“У мене було три вихідні дні… І я вирішив, що мені треба провести день із цією сім’єю: пограти з конструктором, з’їсти торт”, – поділився актор.

Мама юнака Ліана повідомила, що той мав багато плакатів із зображенням Джона Сіни в їхній маріупольській квартирі, від якої нічого не залишилося, — весь будинок розбомбили російські окупанти.

Вона додала, що допомогла своєму синові витримати небезпечний переїзд з України з “мотиваційною фантазією” про те, що суперзірка WWE, який став героєм голлівудських бойовиків, буде там, щоб привітати їх наприкінці їхньої подорожі.

Однак, за словами його матері, підліток був засмучений відсутністю Сіни, коли вони прибули до Нідерландів у травні.

Сіна приїхав у центр для біженців неподалік Амстердама, де й зустрівся з Мишком.

“Міша, дуже приємно познайомитися, я пройшов довгий шлях, щоб побачити тебе”, – сказав йому Сіна при зустрічі.

Актор підкреслив, що це була «надзвичайно особлива зустріч» і подарував хлопцеві спеціальний пояс федерації рестлінгу WWE.


Схожі публікації

Залишити коментар