У Німеччині спалили автомобілі учасників проросійських автопробігів

від Стожари

У німецькому Ганновері невідомі підпалили авто учасників проросійських автопробігів.

Відповідну інформацію оприлюднюють в мережі.

Наразі поліція встановлює причетних до підпалу автівок. За однією з версій, прихильники путіна могли підпалити автівки, щоб дискредитувати українців.

Нагадаємо, перша подібна демонстрація росіян та прихильників путіна відбулась в Берліні і викликала велике обурення багатьох людей у Німеччині.

Тоді, міністр внутрішніх справ землі Нижня Саксонія Борис Пісторіус попередив, що поліція не буде толерувати російську військову пропаганду на німецьких вулицях, і нагадав, що використання символів, які прославляють російську війну в Україні, літер Z і V або інших знаків, може вести до штрафів і адміністративних покарань.

А федеральний уряд попросив російськомовних жителів Німеччини отримувати повну інформацію від різних національних і міжнародних ЗМІ і не вірити дезінформаційній кампанії державних російських ЗМІ з їхнім цинічним і применшувальним висвітленням подій.

Влада Німеччини не може повністю відмовити в проведенні подібних російських демонстрацій у німецьких містах, адже постійно повторюють, що свобода зібрань є великим надбанням демократії. Утім, подібні акції росіян викликають дедалі більше роздратування серед місцевих жителів.

Схожі публікації

Залишити коментар