Українська військова драма «Мати Апостолів» отримала чотири нагороди на кінофестивалі в Італії

від Стожари

В італійському місті Терні відбувся 17-й кінофестиваль “Terni Film Festival”, на якому українська військова драма «Мати Апостолів» отримала одразу чотири нагороди.

Про це повідомляє  Театральний центр «Слово і голоС» у Фейсбук.

“В італійському місті Терні 6 – 14 листопада пройшов 17-й кінофестиваль Terni Film Festival. Фільм «Мати Апостолів» отримав одразу чотири нагороди – це Нагорода екуменічного журі Ватикану, «Найкраща акторка» – Наталія Половинка, «Найкращий саундтрек» – Роман Григорів та Ілля Разумейко, Гран-прі фестивалю – за «Найкращий фільм». Нагороди отримали особисто режисер фільму Заза Буазе та актриса Наталія Половинка”, – йдеться в повідомленні.

Разом з тим наголошується, що українська співачка та актриса зі Львова Наталія Половинка вп’яте визнана найкращою актрисою за головну роль у військовій драмі Зази Буадзе «Мати Апостолів».

«Наталія Половинка за роль матері Софії в цьому фільмі отримала вже п’ять престижних міжнародних нагород: три «Найкраща актриса», «Найкращий актор фестивалю», «Найкраща жіноча роль», – повідомив продюсер фільму Дмитро Овечкін.

«Це дуже важливі для мене перемоги фільму, – говорить Наталія Половинка, – як ми, так і жюрі зі священиків з цілого світу були здивовані і втішені, що вони зійшлися з вибором найкращого фільму фестивалю з мистецьким жюрі, їх слова: «Це не лише професійна перемога, а й духовна, людська.» На врученні премії мої слова: «Кожна перемога нашого фільму – це крок до перемоги у цій війні».

Фестиваль Terni Film Festival організовується Інститутом теологічних та історико-соціальних досліджень ISTESS, єпархією Терні-Нарні-Амелія та Єпископальною конференцією Умбрії, під патронатом Папської ради з культури. Почесний президент фестивалю – кінорежисер Кшиштоф Зануссі. Нагороди отримали особисто режисер фільму Заза Буазе та актриса Наталія Половинка.

Нагадаємо, «Мати Апостолів» – українська військова драма 2020-го року, прем’єра в Україні відбулася 3 грудня. Режисер – Заза Буадзе, сценаристи – Ратха Макеєнкова і Заза Буадзе, продюсер Дмитро Овечкін, в ролях: Наталія Половинка, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський. Фільм знятий за реальними подіями, які відбувалися на сході України в 2014-2015 роках. Виробник — Студія «Золоте Руно» «Студія «Золоте Руно» за підтримки Міністерство культури та інформаційної політики України.

Схожі публікації

Залишити коментар