У Комітеті з питань прав людини відбулася зустріч з представниками Асамблеї діаспор світу

від Стожари

Під час зустрічі піднімались актуальні питання з дотримання та захисту прав національних меншин і корінних народів в Україні, проблематику забезпечення прав і свобод осіб, постраждалих внаслідок збройного конфлікту та тимчасової окупації частини території України.

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Верховну Раду України під час зустрічі представляли голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець та голова підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Єлизавета Ясько.

Голова Комітету з питань прав людини Дмитро Лубінець привернув увагу міжнародної спільноти до агресії Російської Федерації проти України та звернувся до представників Асамблеї діаспор світу з проханням реагувати на порушення Російською Федерацією міжнародних домовленостей.

Асамблея діаспор cвіту – громадська некомерційна благодійна організація, зареєстрована в США в 2013 році. Місією Асамблеї є надання гуманітарної допомоги нужденним громадам, встановлення і підтримання дружніх толерантних відносин співробітництва між народами різних країн шляхом активного використання засобів народної дипломатії, а також реалізація потенціалу співробітництва та координації дій лідерів світових діаспор щодо недопущення проявів людиноненависницької ідеології, расизму, ксенофобії, антисемітизму, а також заперечення Голокосту.

Схожі публікації

Залишити коментар