У Нью-Йорку відбулася міжнародна конференція “Тридцятирічна ретроспектива української незалежності”

від Кравців Ігор

18 вересня у Нью-Йорку відбулася міжнародна конференція “Тридцятирічна ретроспектива української незалежності”.

Організатором виступив Центр американо-українських відносин. Головна тема конференції – стійкість українських державних та громадських інституцій впродовж 30-ти років відновленої державності та їх здатність відповідати на сучасні виклики та загрози, повідомляє видання “Поштар”.

Серед учасників – провідні українські та американські дипломати, бізнесмени та політики. Серед них, зокрема, Вікторія Нуланд, заступник держсекретаря США з політичних питань, Курт Волкер – колишній посол США в НАТО та спецпредставник в Україні та Джон Хербст, колишній посол США в Україні.

Також серед учасників –  представники аналітичного центру Американська рада зовнішньої політики, Jamestown Foundation, Harvard Ukrainian Research Institute, Belfer Center Harvard University, Potomac Foundation та Heritage Foundation.

Партнером і спонсором конференції став канадський бізнесмен українського походження Майкл Юркович, який здійснює великий інвестиційний проєкт у відновлювальну енергетику в Україні як президент компанії TIU Canada.

– Зріла держава – це держава, яка захищає інвестиції у власну економіку. Тридцятиріччя Незалежності – це час ставати зрілими та відповідальними, – сказав Майкл Юркович.

Схожі публікації

Залишити коментар