Україна може стати господинею зимових Олімпійських ігор

від Комарі Альберт

Президент Володимир Зеленський планує обговорити з Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) питання проведення зимових Олімпійських ігор в Україні.

Про це заявив Президент України під час спільного брифінгу з главою МОК Томасом Бахом, який прибув до Києва для участі у святкуванні 30-річчя Національного олімпійського комітету України.

Президент України Володимир Зеленський подякував Томасу Баху за довготривалу підтримку українського спорту. Також він під час зустрічі у Києві привітав президента МОК Томаса Баха з проведенням надзвичайно безпечних та успішних Олімпійських ігор.

Глава держави поінформував президента МОК про те, що Україна має намір стати господарем зимових Олімпійських ігор і тому вступить у фазу діалогу з Міжнародним олімпійським комітетом і якнайшвидше направить делегацію до штаб-квартири МОК у Лозанні.

Зеленський переконаний, що Україна заслуговує стати господаркою Олімпійських ігор, хоча “це дуже складне завдання”.

“Велика мрія – це Олімпіада в Україні. І я дуже в це вірю. Я впевнений, що наша велика країна заслуговує стати господинею Олімпійських ігор”, – сказав Володимир Зеленський.

Томас Бах привітав цю ініціативу, “враховуючи чудові спортивні традиції України, а також побачивши надзвичайно вражаючу презентацію сучасної спортивної інфраструктури країни”.

Президент МОК також привітав довгострокову спортивну стратегію України щодо залучення населення та отримання користі від цінностей спорту.

Схожі публікації

Залишити коментар