Українська легкоатлетка Бех-Романчук стала переможницею турніру в Італії

від Комарі Альберт

Марина Бех-Романчук стала тріумфаторкою Континентального туру в Італії. Українка у Падуї стала найкращою у стрибках у довжину.

Українська легкоатлетка зробила три вдалі спроби з шести. Найкращим був третій стрибок, у якому спортсменка продемонструвала результат 6.70 метра.

Цього результату вистачило для того, щоб перемогти в італійській Падуї. Другою стала представниця Білорусі Анастасія Мирончик-Іванова. Вона поступилась українці 25 сантиметрами. Бронзову медаль здобула сербка Міліца Гардашевич – 6,38.

• Відзначимо, що це перший подіум для Бех-Романчук після виступу на Олімпіаді-2020. Марина на головних змаганнях у житті кожного спортсмена посіла 5 місце.
  • Наступний старт Бех-Романчук – останній етап Діамантової ліги у Цюриху (Швейцарія).