В України після 1 вересня на Паралімпіаді 75 медалей та ще один світовий рекорд

від Комарі Альберт

Паралімпійська збірна України здобула вже 75 медалей на Іграх у Токіо. У перший день осені українські спортсмени вибороли ще 8 нагород на Паралімпіаді.

У День знань українські паралімпійці здобули ще дві золоті нагороди у Токіо. Тепер сумарно в України 17 нагород найвищого ґатунку.
  • Перше “золото” Україні 1 вересня приніс нестримний Максим Кріпак. Плавець став п’ятиразовим призером Ігор в Токіо, здобувши для України вже третю золоту нагороду.

Цього разу Кріпаку не було рівних у запливі 400 метрів вільним стилем у класі S10.

• Друге золото до медальної скарбнички України поклала 21-річна Анастасія Москаленко. Наша спортсменка здобула переконливу перемогу у штовханні ядра.

Українці вдалося штовхнути ядро на неймовірні 7 метрів та 61 сантиметр – новий світовий рекорд!

Також українські спортсмени вибороли дві срібні медалі. Василь Ковальчук став другим у стрільбі з пневматичної гвинтівки лежачи з 10 метрів (змішано у клас SH2).

Друге “срібло” Україна здобула у плаванні. Олексій Федина виборов друге місце на дистанції 100 метрів брасом у класі SB12. Нашому спортсмену забракло однієї секунди, щоб вирвати “золото”.