Українці Щетник та Дорошенко стали призерами Паралімпіади у Токіо

від Комарі Альберт

Ірина Щетник та Андрій Дорошенко принесли Україні перші медалі у стрілецькому спорті на Паралімпіаді-2020. Українці взяли “бронзу” та “срібло” відповідно.  

Першою вступила у боротьбу Ірина Щетник. 21-річна українка здобула бронзову медаль у стрільбі з 10 метрів із пневматичної гвинтівки у класі SH1.  

Наша спортсменка поступилась лише Авані Лекхарі з Індії, яка стала паралімпійською чемпіонкою, та китаянці Чжан Цуйпін, яка посіла друге місце.

Це перша медаль України у стрільбі на Паралімпіаді-2020. Відразу після цього наші стрільці принесли і другу нагороду. Її завоював 33-річний Андрій Дорошенко.

Досвідчений спортсмен став другим у стрільбі з 10 метрів з пневматичної гвинтівки стоячи. Паралімпійським чемпіоном став стрілець з Китаю Дун Чао. А відразу за спиною Дорошенка розташувався на п’єдесталі Пак Джинхо з Південної Кореї.

  • Тепер в активі України вже 47 нагород у Токіо (11 золотих, 24 срібних та 12 бронзових). Наша країна замикає топ-5 найкращих збірних Паралімпіади-2020.

Нагадаємо, раніше український легкоатлет Цвєтов відмовився фотографуватися та обійматись з росіянами на Паралімпіаді-2020. “Хтось вбачає в цьому неповагу до конкурентів. А хтось вбачає повагу до України. Кожному своє… З Україною в серці”, – прокоментував ситуацію Цвєтов

Схожі публікації

Залишити коментар