У США не стало українського велетня, який знімався у голівудських фільмах та потрапив до Книги рекордів Гіннеса

від Кравців Ігор

Ігор Вовковинський у 2010 році був визнаний найвищою людиною Сполучених Штатів, а також потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Його зріст становив 234,5 сантиметри.

Сумну звістку про смерть українця-велетня повідомила його мати Світлана, написавши відповідний пост у Facebook:

“Ігор вмер 20 серпня в 22:17 вечора в лікарні від хвороби серця. Я і його старший брат Олег були з ним до кінця. Його остання вечеря була: кусок Київського торта і фанта. За кілька годин до смерті його провідали Олегова дружина Алла і дітки. Ігор був радий їх бачити, і хоч говорити йому було важко, пробував пожартувати над його племінником Андрієм, чи вивчив той українську мову за місяць в Україні”.

Ігор Вовковинський народився у Вінницькій області у 1982 році
У перший клас пішов у школу у Києві.

Уже у віці 7 років сім’я Ігоря переїхала у Міннесоту – для лікування. Адже хлопець страждав від хвороби, яка вражає гіпофіз. На той час зріст Ігоря досягав 182 сантиметрів, а вага близько 90 кілограмів.

У США велетень розпочав кінокар’єру, зокрема, серед його здобутків – ролі “Шоу доктора Оз” та “Позашлюбний тиждень”.


Ігор Вовковинський підтримував українських воїнів на Сході. Чимало фото у Фейсбуці – з допомогою, яку чоловік надсилав воїнам.

У 2013 році Ігор Вовковинський брав участі у виступі Злати Огневич на “Євробаченні”. Велетень виносив співачку на руках.

Схожі публікації

Залишити коментар