Україна посіла 16 місце на Олімпійських іграх за кількістю нагород

від Комарі Альберт

Україна увійшла в ТОП-20 на Олімпійських іграх у Токіо за загальною кількістю нагород, посівши 16 місце з-поміж 206 країн-учасниць, повідомляє Міністерство молоді та спорту у Facebook.

153 українські спортсмени, які вийшли на старт, вибороли 19 олімпійських медалей (1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових).

Ще 23 українці зупинились буквально в кроці від п`єдесталу, посівши 4-6 місця у фінальних змаганнях.

“В Токіо українці суттєво перевершили результат Ріо-де-Жанейро-2016, коли було здобуто 11 олімпійських медалей (2 золоті, 4 срібних та 5 бронзових нагород), не зважаючи на те, що команда була представлена більшою кількістю атлетів (206)”, – зазначили у міністерстві.

У загальному медальному заліку, який спирається у першу чергу на кількість золотих, а потім і срібних нагород, Україна посіла 44 місце.

Перемогу у загальному медальному заліку та за кількістю нагород вибороли США. Друге місце посіла КНР, третє – Японія.