Михайло Романчук приніс Україні четверту медаль Олімпіади-2020

від Комарі Альберт

Український плавець Михайло Романчук фінішував третім у запливі на 800 метрів. Таким чином він здобув для України четверту бронзову медаль на Олімпійських іграх-2020.

Виграв заплив американець Роберт Фінк з часом 7:41.87. Це дещо довше, ніж у півфіналі, коли Михайло Романчук встановив Олімпійський рекорд – 7:41.28.

Варто зазначити, що крім Михайла Романчука, до фіналу з плавання на 800 метрів дійшов ще один українець – Сергій Фролов.

У фінальному запливі він фінішував шостим.

Протягом майже всього запливу першим був італієць Ґреґоріо Палтріньєрі, а в певний момент здавалося, що одразу обоє українців закінчать змагання з медалями.

Та американець Роберт Фінк видав просто вогняний фініш, вирвавши перемогу буквально на останніх метрах дистанції.