Студенти з 9 країн світу будуть вивчати українську мову в рамках роботи ХV Міжнародної школи україністики для діаспори

від Стожари

18 липня о 15.00 відбудеться відкриття в режимі онлайн ХV Міжнародної школи україністики «Крок до України» – школи для української діаспори та іноземців охочих пізнати Україну.

Цього літа студенти з 9 країн світу: Аргентини, Бразилії, Казахстану, Молдови, Німеччини, Росії, Румунії, Словенії та США, будуть вивчаючи українську мову як іноземну та разом зануряться у культуру, історію і, звичайно, Україну модерну. Про це Порталу української діаспори “Стожари” повідомили організатори міжнародної школи україністики – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК).

Цьогоріч Школа відбуватиметься у онлайн-форматі. Але унікальність події цьогоріч полягає в тому, що вперше участь у Школі візьмуть 11 українок з діаспори, яким рішенням Стипендійного комітету Світової Федерації Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) було присуджено Стипендію імені Анни Кісіль, а також студенти з Румунії, які отримали стипендію на навчання від Союзу Українців Румунії.

«Ми пропонуємо два тижні інтенсиву з української мови як іноземної, щоденні заняття у малих групах, щоденні розмовні практики, дискусійні клуби вихідного дня з відомими українцями», – зазначають організатори.

«У рамках відкриття до студентів Школи звернуться Ірина Ключковська, директорка МІОКу, Євгенія Петрова, виконувачка обов’язків голови СФУЖО, Микола-Мирослав Петрецький, голова Союзу українців Румунії, Богдан Райчинець, президент Європейського конґресу українців, випускники та викладачі школи», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, ХІV Міжнародна школа україністики «Крок до України» від МІОК вперше проходила взимку та завершила свою роботу у лютому 2021 року. А у 2020 році через світову пандемію коронавірусу Covid-19 та введені карантинні обмеження ХІІІ Міжнародна літня школа україністики «Крок до України» вперше проходила онлайн.

Схожі публікації

Залишити коментар

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!