У Канаді пройде веломарафон на підтримку українських ветеранів та їхніх родин

від Стожари

Житель Торонто Андрій Потічний протягом 12 годин їхатиме на велосипеді по велотреку з метою збору коштів для допомоги українським ветеранам.

Про це повідомляє Укрінформ, з посиланням на допис Андрія Потічного у Фейсбук.

“27 червня в Канаді відзначається день підвищення поінформованості про посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), й ми у фонді Help Us Help вирішили спробувати підвищити поінформованість та зібрати кошти протягом цього тижня. У неділю я 12 годин поспіль їхатиму на велосипеді по треку у Торонто з 7 ранку до 7 вечора для збору цих коштів”, – написав Потічний, який завідує програмами для ветеранів у канадському фонді “Допоможіть нам допомогти” (Help Us Help).

Читайте також: Канадієць українського походження надав Торонтському університету 250 млн доларів на підтримку медичних досліджень

За його словами, усі зібрані кошти будуть використані для фінансування програм допомоги українським ветеранам та їхнім родинам.

“Для мене буде дуже важко протриматися на велосипеді 12 годин. Це, безсумнівно, суттєво вплине на мене фізично й психологічно, однак цей досвід – ніщо у порівнянні із тим, з чим доводиться жити людям, які щодня страждають від ПТСР”, – наголосив Потічний.

Читайте також: «Допомога дітям України» прийшла на Житомирщину від канадської діаспори

Він додав, що ставить перед собою мету зібрати протягом тижня 10 тис. дол.

“Я зроблю все можливе й наполегливо працюватиму, використовуючи усю свою енергію, аби виконати свою частину. Ваші пожертви й підтримка мотивуватимуть мене й даватимуть силу для втілення цієї мети”, – зауважив він.

Читайте також: молодь з діаспори передала подарунки дітям бійців ЗСУ, що боронять Україну на Донбасі

Зауважимо, що заснований у 1993 році фонд Help us Help вже допоміг більш ніж 10 тис. українських дітей з сиротинців й інтернатів. Після початку війни на сході України організація також підтримала родини 500 ветеранів.

Нагадаємо, нещодавно в канадському місті Торонто відбувся вже Шостий Благодійний Марафон «Діти Торонто – дітям України». Завдяки участі української громади міста і великій роботі українських волонтерів Канади було зібрано, спаковано та відправлено в Україну 81 упаковку речей та подарунків для дітей з потребуючих родин та дітей-сиріт.

Схожі публікації

Залишити коментар