Гаслам «Слава Україні!» і «Героям слава!» надано офіційний статус. УАФ офіційно затвердив футбольні символи України.

від Стожари

Виконком Української асоціації футболу, одноголосно затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!».

Про це повідомив у фейсбуці президент УАФ Андрій Павелко.

«Щойно виконком УАФ одноголосно – 45 членів «за» – підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом «Ukraine», на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб – карта України з Тризубом в центрі. Також виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних», – заявив Павелко.

Андрій Павелко назвав сьогоднішнє рішення «історичним».

«Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням! Слава Україні!», – сказав він.

Нагадаємо, що новий дизайн форми української збірної на Євро-2020 з написами “Слава Україні”, “Героям слава!” і контуром України з окупованих Кримом представили ще 6 червня, проте на вимогу Російського футбольного союзу (РФС), УЄФА проаналізував нову форму збірної України для участі у Євро-2020 і вимагає прибрати з неї напис “Героям слава!”.

Разом з тим, російським футболістам теж запропонували оновити форму перед Євро-2020.

Навальний, Сирія і Донбас.

Схожі публікації

Залишити коментар