В Україні стартував міжнародний ярмарок грантів у сфері культури. Відео

від Стожари

В Україні стартував Четвертий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України.

“25 травня 2021 року Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Український культурний фонд вчетверте проводять Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, який цьогоріч проходить у гібридному форматі”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, участь у відкритті заходу взяв Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Всі охочі зможуть долучитись до заходу онлайн, щоб дізнатись про актуальні грантові можливості для українських митців та їх організацій, про європейські можливості для вітчизняного креативного сектору (на прикладі програм “Креативна Європа”, “Горизонт Європа” та Ерасмус+), а також поглибити свої знання у проєктному менеджменті на оффлайн-інтенсиві.

Читайте також: Український фонд стартапів вибрав 5 проєктів, які отримають держфінансування

“Програма має особливе значення для заявників, адже підтримує та дає шанс реалізовувати креативний потенціал, що створює потужний продукт. Це не зі слів, не уявно, а дійсно потужна можливість реалізувати власну ідею аудіовізуального, культурного, креативного секторів, якою я раджу користуватись”, – підкреслив Міністр культури та інформаційної політики.

Найбільша програма ЄС для підтримки культурних та креативних індустрій “Креативна Європа” за перші сім років свого існування стала найдієвішим інструментом розвитку митців, а понад 11 тисяч підтриманих проєктів поповнили ряди найкращих ідей континенту. Національне бюро програми в Україні під час заходу поділилося підсумками перших 7-ми років роботи програми та своєї діяльності.

“Креативна Європа знаходиться в структурі нашої інституції – Українському Культурному Фонді. Програми одна одну чудово доповнюють і створюють синергію. На наступний проектний період співпраця буде лише поглиблюватись, Міністерство буде максимально цьому сприяти. Наразі Міністерство веде перемовини із Європейською Комісією про вступ до наступної програми 2021-2027, бюджет якої у 2 рази більший. Тож закликаю не пропустити нагоду та скористатись унікальною можливістю”, – додав Олександр Ткаченко.

Раніше ми повідомляли, що Фінсько-український стартап залучив 1,5 млн доларів інвестицій

Нагадаємо, 2 липня 2020 року Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні разом з Українським культурним фондом проводили Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури — віртуальний ярмарок Culture:Reload.

Схожі публікації

Залишити коментар