В Ужгороді тріо Олексія Петухова “джазово” представить музику легендарних The Beatles

від Комарі Альберт

20 травня о 18:30 Закарпатська обласна філармонія запрошує на проєкт «The Beatles in Jass» відомого одеського джазового піаніста та композитора Олексія Петухова ,присвячений творчості легендарної групи «Бітлз».

Пісні з різних альбомів будуть представлені в зовсім іншому, незвичайному і несподіваному ракурсі, в джазовій інтерпретації. 

Олексій ПЕТУХОВ − один з ведучих і активно концертуючих джазових музикантів України. Блискучий імпровізатор та інтерпретатор, автор яскравих і оригінальних джазових перекладень, серед яких сюїти Г. Свиридова «Час, вперед!», «Пори року» П. І. Чайковського, автор музики до вистави-мюзиклу Г. Ковтуна «Конотопська відьма». Часто співпрацює з провідними музикантами України та з-за кордону, такими, як Грегорі Портер, Кевін Махогані, Шенді Рул, Філо Машадо, Артур Інгрід і багатьма іншими. 

Максим КОНДРАТЬЄВ – контрабасист, соліст Одеського Національного симфонічного оркестру, учасник численних джазових концертів, фестивалів і міжнародних проєктів. Грає із провідними музикантами Одеси, співпрацював із Bryan Carter, Johny O`Neal, Rachel Terrien, Allan Harris, Gregory Boyd, Judy Niemack, Christopher McBride та ін.

Андрій ГОНЧАРОВ – талановитий молодий виконавець на ударних інструментах. Закінчив Одеське училище мистецтв і культури ім. К. Ф. Данькевича. Брав участь у міжнародному фестивалі «Сучасне звучання органу» (2018 р.). Часто виступає у складі тріо Олексія Петухова.

Ведуча –  Ольга ДОНЕЦЬКА.   

Музичний вечір відбудеться з дотриманням карантинних вимог. Кількість місць обмежена.

Як повідомлялося, у другий день репетицій Євробачення 2021 виступ українського гурту Go_A визнали найкращим.

Схожі публікації

Залишити коментар