У Чикаґо відбулася акція на підтримку України

від Стожари

У Чикаґо відбулася акція на підтримку України, під час якої українська громада закликала США, Європу та всі інші демократичні країни рішуче виступити проти російської агресії на Донбасі та в Криму та змусити Росію відвести свої війська від українських кордонів та з території Криму.

Про це повідомляє пресслужба УККА-ІЛ у Facebook.

В акції на підтримку України взяли участь представники Українського Конгресового Комітету Америки відділення Іллінойс (УККА-ІЛ) , Orange Wave, Selfreliance Association та ООЧСУ (Організація оборони чотирьох свобід України).

🇺🇦Сьогодні в Чикаго відбулася акція на підтримку України, в якій взяли участь представники УККА-ІЛ, Orange Wave, …

Опубліковано Ukrainian Congress Committee of America, Illinois Division Неділя, 9 травня 2021 р.

“Територіальна цілісність України має стати одним з пріоритетів міжнародної політики, а дії Росії – отримати гідну міжнародну відсіч. Росія має негайно припинити агресію в Україні та біля її кордонів.
У наслідок війни, яку розпочала Росія в Україні, загинуло близько 14 тисяч українців. Диктатура Путіна, його злочинна діяльність проти власного народу та народу України, створює загрозу для всього західного світу і має бути зупинена якнайшвидше!”, – йдеться у дописі.

Учасники акції також закликали президента Джо Байдена не поступатися вимогам Путіна та створити нову платформу для переговорів, яка включатиме США та Україну.

Схожі публікації

Залишити коментар