Збірна України зі спортивної акробатики завоювала 4 нагороди на Кубку світу у Болгарії

від Комарі Альберт

У неділю, 25 квітня, у Софії (Болгарія) відбулись фінали Кубка світу зі спортивної акробатики. Збірна України здобула 4 нагороди.

Українська збірна завоювала на болгарській землі 4 медалі, в тому числі у скарбничці нашої команди – дві нагороди найвищого ґатунку.   Чоловіча група виборола “золото” з 29.350 балів. Українці виступали у такому складі: Станіслав Кукурудз, Юрій Пуш, Юрій Савка та Тарас Яруш. У змаганнях чоловічих пар Україна зайняла 5 і 6 місця.

Не менш яскраво виступали і наші дівчата. У парах на перше місце підійнялись Вікторія Козловська та Таїсія Марченко (28.390 балів). У парі Україна здобула ще й “бронзу”, її вибороли Маргарита Цюрупа та Аріна Бєляєва – 25.180 балів.

У змішаних парах українська скарбничка поповнилась ще однією “бронзою” від Івана Лабунця та Аніти Пирлик (28.430).

• Далі українська збірна готуватиметься до чемпіонату світу, який стартує 2 липня та відбуватиметься до 4 липня 2021 року. Змагання прийматиме Женева (Швейцарія).

Як ми повідомляли, в Україні пройде діаспорний Чемпіонат світу з футболу та Перші Всесвітні діаспорні спортивні ігри «Україніада»