Український тхеквондист виборов бронзову медаль Чемпіонату Європи

від Комарі Альберт

Українець Андрій Гарбар став бронзовим призером чемпіонату Європи у ваговій категорії до 87 кілограм. Турнір відбувся в Софії (Болгарія).

Всього на чемпіонаті Європи Україну представляли 16 спортсменів, але єдину медаль в загальний залік нашої збірної приніс саме Гарбар.

У категорії понад 87 кілограм він переміг в поєдинку за третє місце Івана Гарсію з Іспанії.  У півфіналі ж українець програв росіянину Владиславу Ларіну. Російський спортсмен в результаті поступився білорусу Арману-Маршаллу Сіллі.

Варто зазначити, що для пана Гарбара ця нагорода чемпіонату Європи стала першою на дорослому рівні.

Як повідомлялося, на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який проходить у Москві, також золоту медаль виборов Дмитро Чумак, який виступає у ваговій категорії до 109 кг.