У Москві вчетверте за тиждень пролунав гімн України: Наш атлет виграв Чемпіонат Європи

Збірна України в суботу, 10 квітня, здобула четверту золоту медаль на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який проходить у Москві. Цього разу золоту медаль виборов Дмитро Чумак, який виступає у ваговій категорії до 109 кг.

Про це повідомляється на сторінці Федерації важкої атлетики України/Ukrainian weightlifting federation.

За сумою двоборства наш атлет підняв 407 кілограмів. Вага до 109 кілограмів – олімпійська, тому результат Євро-2021 буде врахований в олімпійській кваліфікації.

Дмитро Чумак у ривку (перша вправа) показав четвертий результат, взявши 181 кілограм. З першої та другої спроби він не зміг взяти вагу, і тільки з третьої спроби підняв 181 кілограм! Від найкращого результату українець відстав на 9 кілограмів.

У поштовху Чумак здобув золото з результатом 226 кілограмів – цього якраз вистачило для чемпіонства у двоборстві. З першої спроби Дмитро підняв 220 кг, тоді була невдала спроба на 226 кг, а у вирішальному підйомі він зафіксував 226 кг.

Здавалося, що результат Чумака буде срібним, адже переможець у ривку, вірменин Сімон Мартіросян, заявив стартову вагу 227 кілограмів. Однак він з жодної з трьох спроб не зміг її взяти. Відповідно, у нього немає результату.

В соцмережах активно коментують досягнення пана Чумака.

Також на днях українська важкоатлетка Каміла Конотоп завоювала три золоті нагороди у ваговій категорії до 55 кг на чемпіонаті Європи, який проходить у Москві.

Схожі публікації

Залишити коментар