Україна сенсаційно зіграла внічию з Казахстаном у третьому матчі відбору на ЧС-2022

від Комарі Альберт

У середу, 31 березня, збірна України зіграла третій матч відбору на чемпіонат світу 2022 року проти Казахстану. Поєдинок на НСК “Олімпійський” сенсаційно завершився внічию.

• Поєдинок у Києві став третім для “синьо-жовтих” за останній тиждень. Спочатку команда Андрія Шевченка сенсаційно відібрала очки у збірної Франції в Парижі, а потім несподівано зіграла внічию вдома з Фінляндією. В кінці зустрічі Жуніор Мораес забив, здавалося, переможний гол, але фіни відреагували чудово і змогли зрівняти результат.
  • Збірна Казахстану поки провела один поєдинок, вдома поступившись французам з рахунком 0:2.
  • Україна і Казахстан раніше провели чотири очних протистояння і у всіх з них наша команда виявлялася сильнішою. Останній раз жереб зводив суперників у відбірному турнірі ЧС-2006.

Україна досить очікувано відрикла рахунок у матчі на 20-й хвилині. Зінченко перехопив м’яч в центрі поля, просунувся вперед і зробив передачу в лівий кут штрафного на Яремчука, який обвідним ударом поклав футбольний снаряд під дальню штангу.

На 71-й хвилині Маліновський розрізною передачею вивів один на один з голкіпером Зубкова, яка не пробив Покатілова.

У підсумку, матч з Казахстаном став третім у відборі на чемпіонат світу, де Україна зіграла внічию. Однак, наша збірна посідає 2 сходинку турнірної таблиці Групи D, програючи першій Франції 4 очка.

Нагадаємо, в Україні цього року планується провести діаспорний Чемпіонат світу з футболу