Польща звільнила від карантину осіб, які матимуть сертифікат про вакцинацію від Covid-19

Уряд Польщі дозволив не проходити карантин іноземцям, які зробили щеплення від коронавірусу й отримали відповідний сертифікат.

Відповідну постанову Ради міністрів Польщі опублікували в офіційному виданні уряду 22 лютого.

У документі зазначено, що обов’язковий 10-денний карантин можуть не проходити ті люди, які перетинали кордон, але мають щеплення від Covid-19 вакциною, що сертифікована ЄС. Ці свідоцтва перевірятимуть у пунктах пропуску без додаткових перевірок.

«Вакцинацію перевірятимуть відповідною довідкою в пунктах пропуску через кордон. Кожна країна видає таку довідку особі, яка щеплена проти коронавірусу», – цитує речника МОЗ Польщі Войцеха Андрусевича місецве видання Gazeta.Pl.

Крім цього, від обов’язкового карантину звільнили школярів та студентів, які навчаються у Польщі або в сусідній країні, їхніх опікунів, аспірантів та докорантів, які займаються наукою в Польщі та сусідніх країнах.

Нагадаємо, що 25 лютого в Україні почалася вакцинація від коронавірусу індійською вакциною Covishield, яку виробляють за ліцензією Oxford-Astra Zeneca офіційно схваленою ВООЗ та Євросоюзом. Вакцинованих від коронавірусу заноситимуть до спеціальної електронної бази.

Як повідомлялося, наприкінці січня Уряд Польщі видав розпорядження про скасування обов’язкового 10-денного карантину для відвідувачів з-за кордону, якщо вони мають з собою підтвердження негативного результату ПЛР-тесту.

Схожі публікації

Залишити коментар