Україна-Латвія: Школярі двох стран обміняються досвідом в рамках освітнього проєкту

Українська гімназія №28 в місті Запоріжжя та Єлгавська державна гімназія ім.Спідоли в Латвії  здійснюватимуть освітній обмін та проводитимуть спільні онлайн-уроки.

Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Ризі на сторінці у Фейсбук

Угоду про співробітництво в онлайн-режимі підписали директорка Гімназії ім. Спідоли Ілзе Вілкарсе та директорка Гімназії №28 Запорізької міської ради Ірина Бурма за участі посла України в Латвії Олександра Міщенка та посла Латвії в Україні Юріса Пойканса.

Україна-Латвія: Школярі двох стран обміняються досвідом в рамках освітнього проєкту

Посол України пан Міщенко привітав підписання угоди, зазначивши, що координована діяльність української та латвійської гімназій сприятиме розвитку інноваційного європейського освітнього простору в Україні, а також спільній участі учбових закладів у процесі підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

На перших етапах співпраці українська та латвійська гімназії планують проводити спільні заходи, спрямовані на ознайомлення з системою освіти в Україні та Латвії, проведення спільних онлайн-уроків, проєктної діяльності, здійснювати обмін освітніми програмами, досвідом викладання тощо.

Як повідомлялося, знана діаспорянка і майстриня Ніна Хаґен розповіла про українську школу в Норвегії та збереження культурної спадщини.

Схожі публікації

Залишити коментар