«Україна проти тьми. Недипломатичні думки»: Книга українського посла в Австрії вийде англійською

Посол України в Австрії Олександр Щерба у квітні представить на розсуд читачів англомовну книгу про українське політичне життя «Ukraine vs. Darkness: Undiplomatic Thoughts» («Україна проти тьми. Недипломатичні думки»).

Про це повідомляється на сторінці Посольства України в Республіці Австрія.

Книга українського дипломата вийде в серії «Ukrainian Voices» від німецького видавництва Ibidem у партнерстві з американським видавництвом Columbia University Press.

У рецензії до випуску книги йдеться, що Олександр Щерба описав сучасні відносини України та Заходу, російсько-українську війну та дилеми українського політичного життя.

«Автор характеризує книгу як спробу пояснити Україну для світу, а світ – для України», – йдеться в повідомленні дипвідомства.

Пан Щерба присвятив дипломатичній службі понад 20 років свого життя. Український посол в Австрії також є автором україномовної збірки статей “Щеплення від мороку”, присвяченої ключовим питанням міжнародного та українського розвитку. В яскравій публіцистичній манері він викладає свій погляд на найболючіші теми українського життя, аналізуючи їх з точки зору двадцяти років перебування на дипломатичній службі та тривалого досвіду проживання в таких країнах, як Німеччина, Австрія та Сполучені Штати Америки.

Як повідомлялося, раніше шведський журналіст презентував книгу про Україну.

Схожі публікації

Залишити коментар