Поетичну збірку Жадана номінували на PEN America Literary Awards

Поетична збірка Сергія Жадана «Новий правопис» («A New Orthography») увійшла до цьогорічних фіналістів престижної літературної премії PEN America Literary Awards у номінації «Перекладна поезія».

Про це повідомляється на сайті організації Pen America. Там можна ознайомитисяй з повним переліком номінантів.

Премію розміром 3 тисячі доларів можуть отримати Джон Геннессі та Остап Кінь за переклад збірки Жадана, яка стала п’ятим томом із серії «Сучасна українська поезія» видавництва Lost Horse Press. Це єдина українська книга, яка представлена у списку фіналістів премії.

«Книги цьогорічних фіналістів – це динамічні, фантазійні та рефлексивні приклади літературної досконалості, опубліковані у 2020 році», – йдеться в анотації до оголошення фіналістів.

Також повідомляється, що в цілому переможці отримають понад 380 тисяч доларів.

Церемонія нагородження переможців літературної премії відбудеться онлайн 8 квітня.

Як відомо, збірка Сергія Жадана «Те, чим ми живемо, те, заради чого вмираємо» у перекладі Вірляни Ткач та Ванди Фіппс минулого року увійшла в довгі списки 2020 PEN America Literary Awards у категорії «Перекладна поезія».

Як повідомлялося, у листопаді 2020 року у місті Дубаї відбувся український літературний вечір письменника Сергія Жадана, на якому він представив свої нові книжки – поетичну збірку «Список кораблів» та п’єсу «Хлібне перемир’я».

Схожі публікації

Залишити коментар