Дві українські біатлоністки кваліфікувалися на останню гонку Чемпіонату світу у Поклюці

від Комарі Альберт

На Чемпіонаті світу з біатлону, який вже другий тиждень проходить у словенському місті Поклюка, 16 лютого відбулася індивідуальна гонка, за підсумками якої сформувався список учасниць останньої гонки світової першості – мас-старту. Україну в останній гонці ЧС-2021 з біатлону представлять дві спортсменки.

Хто представить Україну

Участь у мас-старті собі гарантували українки Олена Підгрушна й Дар’я Блашко. Підгрушна в “індивідуалці” не потрапила у залікову зону, однак біатлоністці з Тернополя вистачило набраних очок в інших гонках для того, щоби 21 лютого виступити в мас-старті.

Дар’я Блашко пропустила індивідуальну гонку, тому не могла покращити своє місце. Та Блашко, як і Підгрушній, вистачило набраних очок, щоб кваліфікуватися у мас-старт.

Хороші шанси взяти участь у мас-старті мала Юлія Джима. Однак вона фінішувала тільки 32-ю в “індивідуалці” і “пролетіла” повз мас-старт.

Загалом участь у мас-старті візьмуть 30 біатлоністок. Початок гонки – 21 лютого о 13:30.

Як Україна виступає на ЧС-2021 з біатлону

• Українські біатлоністи поки не здобули жодної медалі. Найкращий результат – 4-те місце у змішаній естафеті.
  • Також українці гідно виступили в гонках переслідування. Олена Підгрушна посіла 7-е місце, а Артем Прима фінішував 8-м.

Нагадаємо, нещодавно Українець став чемпіоном Європи з біатлону.