Через заборону норкових ферм у Данії багато українців втратили роботу: Що робити?

Асоціація українців Данії разом з посольством України продовжують працювати над питанням допомоги українцям, які втратили роботу на данських норкових фермах через урядову заборону розведення норок у зв’язку з виявленням у тварин мутованого COVID-19; наразі в АУД поділилися корисними рекомендаціями щодо пошуку нового місця роботи в королівстві.

Про це йдеться на сторінці АУД в Фейсбуці.

Зокрема, на основі відгуків, отриманих від тих, хто був у такій ситуації і вже знайшов роботу, в АУД порадили наступне:

1. Зареєструватися на сервісі з пошуку роботи jobstafetten.dk та зателефонувати туди;

2. Попросити у роботодавця хороші рекомендації;

3. Залучати якомога більше людей до пошуку нової роботи, особливо якщо є знайомі серед данців;

4. На ресурсі krak.dk знайти всі можливі ферми, які вас цікавлять в потрібному вам регіоні, і телефонувати, заготовивши наперед коротеньку «промову» про те, хто ви і чому телефонуєте;

5. Вчити датську мову та не боятися звертатися навіть в ті місця, де на даний час не потребують робітників;

6. В майбутньому ставати членами профспілок, адже їм набагато легше відстоювати Ваші права в таких ситуаціях (як зазначили в АУД, на жаль, дуже мала кількість українців, які втратили роботу, є членами профспілок);

7. В екстреній ситуації звернутися за допомогою до АУД та почесного консула України Тома Аксельгора, який спробує допомогти з пошуком роботи.

8. Більше вірити в себе!

В Асоціації українців Данії додали, що в АУД разом з українським посольством продовжують шукати різні варіанти допомоги нашим співвітчизникам, та звернулися до української громади з проханням долучитися та допомогти людям із пошуком роботи.

«Це може бути корисна порада, рекомендація з працевлаштування, можливо, особисті контакти чи поширення власного досвіду у пошуках нової роботи, або ж і прямий найм (багато українців працює менеджерами на тваринних фермах). Просимо Вас долучатися до групи підтримки і допомоги та ділитися корисною інформацією на дану тему: AUD: Підтримка робітників норкових ферм (COVID-19) на сторінці www.facebook.com/groups/aud.minks», – зазначили в асоціації.

Як повідомлялося, українські мігранти в Польщі зможуть безкоштовно вакцинуватися від Covid-19.

Схожі публікації

Залишити коментар