В Івано-Франківську благодійники купили будинок для одиноких матусь

В Івано-Франківську благодійна організація “Час добра та милосердя” придбала будинок, де облаштують притулок “Дім мами”.

Про це розповіла очільниця благодійної організації Валерія Кушніренко, передає Суспільне Карпати.

Благодійна організація “Час добра та милосердя” ініціювала проєкт – створення в Івано-Франківську “Дому мами”. Саме для реалізації цієї ініціативи викупили будинок (270 метрів квадратних) у Марії Януш, яка погодилася продати приміщення.

“Це сирець. Всередині є перестінки, щось поштукатурено, щось – ні, вікна є, газ і світло під’єднані. Нема підлоги. Треба підвести воду: або з центральної траси тягнути (але вона дуже далеко), або рити свердловину. Бо колодязя буде замало для такого великого проєкту, як “Дім мами”, – розповідає Валерія Кушніренко.

У будинку є 12 кімнат. Деякі з них можна ще розділити. Організатори планують довести їхню кількість до 20-ти. Крім того, біля будинку є 12-14 соток землі. Там планують поставити дитячий майданчик. Наразі благодійники шукають проєктувальника.

Для облаштування будинку треба багато грошей. Пані Кушніренко сподівається на допомогу небайдужих людей.

 “Фірма, яка нам придбала будинок, вони нас не залишають – і надалі будуть допомагати. Ми зможемо та знайдемо сили та ресурси збудувати дім, який рятуватиме дітей від стін дитбудинків. І для мам цих діток дім буде початком нового життя!” – натхненно пояснює Валерія Кушніренко.

Як повідомлялося, ветеран бойових дій Борис Кутовий пише дитячі книжки, прибуток іде на лікування дітей з прифронтової зони Донбасу.

Схожі публікації

Залишити коментар