Cеред переможців кінофестивалю в Барселоні – український короткометражний фільм

від Комарі Альберт
На міжнародному кінофестивалі Barcelona International Film Festival, який відбувся 4-8 січня в Барселоні,  в номінації «Найкращий короткометражний фільм» здобула перемогу ігрова короткометражка «Якщо було завтра» (If We Had Tomorrow) – сюрреалістична драма та творчий дебют молодої української режисерки Анастасії Євченко.

Про це повідомляється на сторінці стрічки у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Ми знову це зробили. Номінація «Найкращий короткометражний фільм» на кінофестивалі Barcelona International Film Festival – наша перша нагорода 2021 року! Ми дуже горді та вдячні отримати цю відзнаку!», – йдеться у дописі.

Стрічку If We Had Tomorrow на кінофестивалі в Барселоні було номіновано у трьох категоріях:  найкращий короткометражний фільм, найкращий костюм та найкращий звуковий дизайн, повідомляється в соцмережі.

Усіх переможців фестивалю можна переглянути за посиланням: https://barcelonainternationalfilmfestival.com/results/.

Зазначається, що загалом українська стрічка “If We Had Tomorrow” у 2020 році побувала майже на всіх континентах від Північної і Південної Америки до Австралії, взяла участь у 29 міжнародних кінофестивалях, отримала 34 нагороди й відзнаки, була представлена у 60 номінаціях.

Прем’єри відбулися в Італії, Великій Британії, Швейцарії, Франції, США, Україні, Бельгії.

Стрічка «Якщо було завтра» стала дебютною роботою 22-річної української сценаристки та режисерки Анастасії Євченко. За її словами, у фільмі піднімаються важливі теми війни, людських цінностей, любові та сім’ї.

Ідея стрічки народилася у Філадельфії (США), знайшла своє продовження в Лондоні під час виставки картин американської художниці Доротеї Таннінг. Зйомки фільму проходили в Україні в липні 2019 року.

Світова прем’єра відбулася в Італії у грудні 2019 року на міжнародному фестивалі World Cinema Milan, де виконавиця головної жіночої ролі Вікторія Левченко отримала нагороду як найкраща акторка короткометражної стрічки.

Схожі публікації

Залишити коментар