Українськими електробайками зацікавилися поліцейські департаменти США та Канади

Поліцейські департаменти в США і Канаді зацікавилися українськими електробайками.

Про це пише ЦТС.

За словами СЕО компанії Данила Тонкопія, два роки тому Delfast розпочала роботу з поліцією Лос-Анджелеса.

“Вони одразу ж зацікавилися нашими байкам. Їм потрібно 2 тисячі електровелосипедів. Але їх потрібно було протестувати і провести через всі органи контролю”, – зазначив він.

Як розповів пан Тонкопій, було розпочато роботу, але через рік в компанії зрозуміли, що цю угоду зможуть закрити лише за 2-3 роки.

“Паралельно ми почали працювати з декількома сотнями інших поліцейських департаментів у США, Канаді та Мексиці. З них приблизно 25 ділянок, отримавши нашу комерційну пропозицію, одразу ж зацікавилися. Ми почали відправляти байки на тест-драйв, щоб вони спробували, а потім замовили невелику партію і почали використовувати їх в реальних умовах. З поліцією Мексики ми зараз на стадії тестової партії”, – додав СЕО компанії Delfast.

“Після того, як ми підписали договір з поліцією Мехікале, нас запросили до Посольства Мексики в Києві. За словами аташе, вони б не хотіли обмежуватися одним містом. Якщо тести пройдуть успішно, то їм буде цікаво поставляти наші байки і в інші міста. Але поки це лише переговори”, – зазначив він.

СЕО компанії підкреслив, що процес пошуку замовників для компанії не припиняється.

“Ми продовжуємо вести переговори з поліціями у Флориді, Нью-Йорку, Північній Кароліні, за межами США”, – підсумував керівник компанії.

Варто зазначити, стартап Delfast запустили в 2014 році Данило Тонкопій і Сергій Денисенко як сервіс екологічної доставки.

Старт бізнесу ознаменувався розробкою в 2017 році електробайка з найбільшим запасом ходу в світі. Це досягнення було відзначено в Книзі рекордів Гіннеса як найбільша відстань, пройдена на електричному велосипеді – 367 кілометрів на одному заряді батареї. Рекорд поставили на Київському велотреку.

Як повідомлялося, поліція Мексики пересіла на українські електробайки-рекордсмени.

Схожі публікації

Залишити коментар