XXVII Національний фестиваль українського танцю відбувся у Бразилії у форматі онлайн

від Комарі Альберт

XXVII Національний фестиваль українського танцю пройшов у у форматі онлайн у бразильському місті Ронкадор, штат Парана.

Про це повідомило посольство України в Бразилії в Фейсбук.

Зазначається, що організаторами фестивалю, в якому взяли участь понад 15 українських фольклорних колективів, виступила асоціація «Весна» з м. Ронкадор (Associação Vesná de Roncador).

XXVII Національний фестиваль українського танцю традиційно збирає українські фольклорні колективи Бразилії, повідомили в асоціації «Весна» з м. Ронкадор в Фейсбуці.

«Фестиваль має на меті збереження та поширення української культури, інтеграції між різними танцювальними колективами української громади в Бразилії та групами з інших країн», – зазначили організатори.

Вони додали, що захід щороку проводиться в новому місці. «Протягом двох фестивальних днів десятки колективів представляють найкраще з українського танцювального репертуару в Бразилії. Це найбільша подія українського фольклору в Бразилії та єдина в своєму роді в Латинській Америці!», – зауважили в асоціації «Весна».

Цього року через пандемію COVID-19 заради безпеки всіх учасників фетиваль організували в форматі онлайн, кожна група виступала у своїх містах. «Це був великий виклик, але усі учасники з великою відданістю та прихильністю ставили свої виступи без фізичного контакту та записали презентації, адаптовані до того моменту, в якому ми живемо», – зауважили організатори.

Як зазначається, «на сьогодні в Бразилії кількість нащадків української культури перевищує 1 млн бразильців». 

Схожі публікації

Залишити коментар