Свято Миколая і вистава «Карантинні чудеса Миколая» відбулися в українській школі в Дубаї

від Комарі Альберт

Свято Миколая провели в українській школі «Софія» м. Дубай, ОАЕ. Окрім цього, для юних українців презентували  також виставу «Карантинні чудеса Миколая».

Про це повідомляється на сторінці закладу в Фейсбуці.

Як зазначається, консульство України в Дубаї допомогло з приміщенням, в якому й відбулося справжнє святкування, давши можливість хоч ненадовго забути про онлайн-формат.

В українській громаді в ОАЕ знайшлися чудові артисти для постановки музичної вистави «Карантинні чудеса Миколая». За сюжетом, герої вистави мали перемогти вірус, який атакував нашу Землю.

Діти отримали в подарунок солодощі від представників громади. Також на усіх чекав солодкий стіл, який організували консульство та батьки учнів.

«Ось так святкує справжня родина, добрими справами якої створюється для наших найдорожчих справжнє свято – свято радості та чудес. Для когось із дітей це була перша хвилююча зустріч зі Святим Миколаєм, хтось здивував Миколая своїм костюмами, віршиками, малюночками, листами, танцями. А деякі наші гості подолали чималеньку відстань, щоб дістатися на свято з Рас-аль-Хейми та Абу-Дабі», – зазначили у школі.

Діти особливо ретельно готувалися до Свята Миколая і, завдяки старанням вчителів, діти мали цікаві майстер-класи, естафети та інші сюрпризи.

Справжньою окрасою свята стало виконання пісні «Ой, хто, хто Миколая любить!» у виконанні співачок Ольги Бондаренко, Оксани Комаренко та учнів школи «Софія», які співали й грали на музичних інструментах.

У школі подякували усім, хто долучився до створення свята.

Відео зі свята можна перегоянути за посиланням.

Як повідомлялося, в Українській рідній школі в Абу-Дабі стартував проєкт «Шлях до Миколая».

Схожі публікації

Залишити коментар