На Закарпатті подружжя музикантів під час карантинного безконцертя створює еко-ялинки у стилі «лофт»

На Закарпатті подружжя музикантів Віктор та Ірина Янцо почали виготовляти дерев’яні дизайнерські еко-ялинки до свят у популярному стилі «лофт», розповідає Укрінформ.

Зазначається, що спочатку виготовили для новорічних свят еко-ялинку та опублікували відео в мережі. Після цього почали надходити замовлення від шанувальників.

“Ми зробили дерев’яну ялинку в стилі лофт для себе. Під час безконцертя ми зайнялися меблевим виробництвом. Мали на підприємстві багато дерев’яних рейок, виникла ідея зробити ялинку в стилі лофт, бо самі є прихильниками такого стилю. Виставили в інтернет, і «пішло»”, – розповідає пан Янцо.

Співачка каже, що ялинка дуже сподобалася дітям — вона дає безмежний потенціал для творчості.

“Це саме те, що потрібно творчим людям: можна фантазувати із прикрасами, гірляндами, дизайном… Зрештою, це філософія антиспоживацтва – дозволяє використати для дизайну свята підручні речі, зберігши таким чином живі дерева для лісу”, – акцентує пані Ірина.

Майстри розробили декілька версій таких ялинок – зокрема Total white і Total black, а також розміри Little princess, Queen та King size.

Як повідомлялося, на міжнародній виставці у Ватикані вперше представили український різдвяний вертеп.

Схожі публікації

Залишити коментар