Свій навчальний рік завершила українська школа в Сіднеї

від Комарі Альберт

На запрошення української громади міста Сідней в Австралії Посол України в Австралії Микола Кулініч  взяв участь в урочистому заході, присвяченому закінченню шкільного року Братської рідної школи ім. Св. Андрія.

Про це повідомляється на сторінці дипустанови у Фейсбуці.

Посол привітав організаторів та гостей заходу, викладачів, Батьківський комітет, представників українських релігійних організацій, учнів та випускників з успішним закінченням програми навчання.

Кулініч вручив грамоти директорці школи Одарці Брецко, вчителям та подякував їм за внесок у виховання української молоді в Австралії.

Крім того, 13 грудня в українській недільній школі імені Лесі Українки при Православній церкві ім. Святого Миколая посол України в Австралії провів відкритий урок на тему «Наша Україна», зазначається в соцмережі.

На заході були присутні члени української діаспори м. Канберра, учні школи та їхні батьки.

У ході уроку посол висвітлив засадницькі питання державотворення України: питання територіальної цілісності, державної мови і української державної символіки.

Відповідаючи на запитання присутніх, дипломат розповів про євроінтеграційний напрям розвитку держави, а також пріоритети двосторонніх відносин між Україною та Австралією.

Як зазначається, урок викликав значний інтерес учнів та дорослих: після його закінчення ще більше години обговорювалися питання поточного життя української діаспори в Австралії та соціально-економічних реформ в Україні.

Як повідомлялося, опитування з метою визначити, як місцеві українці бачать розвиток громади в найближчому майбутньому, запустив Союз українських організацій Австралії.

Схожі публікації

Залишити коментар