Збіркою віршів Марини Акрам поповнилася бібліотека Посольства України в Індії

від Комарі Альберт
Свою збірку віршів «У полоні життя» подарувала посольству України в Республіці Індія українська поетеса, співзасновниця Асоціації українців в Індії Марина Акрам.

Про це повідомляється на сторнці дипустанови в Фейсбуці.

“Українська поетеса Марина Акрам подарувала посольству України в Республіці Індія свою першу збірку поезій «У полоні життя», яка була опублікована цього року в Індії. Книга передана в бібліотеку дипустанови», – йдется в дописі.

В посольстві побажали авторці подальшої творчої наснаги.

У свою чергу, поетеса в соцмережі зазначила, що зробила свій перший автограф саме на презентованій посольству збірці. Акрам також подякувала дружині посла Наталії Полісі за підтримку і завжди своєчасні поради та цінні ідеї.

Нагадаємо, у червні перша поетична збірка Марини Акрам «У полоні життя» вийшла в Індії. «Українська поезія, що народилася в Індії. Ця книга для тих, хто змушений жити далеко від рідної країни. Ця книга – це голос серця, голос душі», – йдеться на обкладинці.

У жовтні ця збірка вийшла друком в Україні. Видання книги поезій стало своєрідним символом єднання двох країн – України та Індії, зауважила авторка.

Поезії Марини Акрам також увійшли до двох літературних альманахів в Україні – «Дивокрай» до Дня Незалежності України та «Політ моїх думок».

Крім того, співзасновниця Асоціації українців в Індії стала авторкою текстів до презентованих українцями в Індії пісні «Мамин оберіг» про національну вишиту сорочку та балади «Калинонька», яка взяла участь у VI міжнародному фестивалі української культури “Ucrania Fest 2020” (17-23 серпня 2020, Київ-Барселона).

А вірш поетеси «Мальви» український композитор Віктор Марушка перетворив на однойменну пісню.

Схожі публікації

Залишити коментар