Уряди Італії та Іспанії заборонили внутрішні подорожі на різдвяні свята

від Стожари

Уряд Італії видав указ, який забороняє подорожі між регіонами країни з 21 грудня по 6 січня. Завдяки цим обмеженням урядовці хочуть запобігти зростанню кількості інфікувань коронавірусом.

Про це повідомляє Corriere Della Sera.

“З 21 грудня 2020 року по 6 січня 2021 року забороняється будь-яке пересування в межах національної території між територіями різних областей або автономних провінцій, а в дні 25 і 26 грудня 2020 року і 1 січня 2021 року також забороняється будь-яке пересування між муніципалітетами, за винятком переміщень, мотивованих доведеними потребами в роботі або ситуаціями необхідності або за станом здоров’я” – йдеться в указі.

Також уряд постановив, що “повернення до місця проживання за винятком поїздки у другі будинки, розташовані в іншому регіоні або автономній області, а 25 і 26 грудня 2020 року і 1 січня 2021 року-також розташовані в іншому муніципалітеті, на який поширюються вищезгадані заборони”.

Таким чином Рим хоче запобігти зростанню кількості інфікувань з огляду на побоюванння появи “третьої хвилі” коронавірусу у січні-лютому наступного року, пише інформагентство dpa. З початку епідемії в Італії загалом підтвердили понад 1,6 мільйона заражень коронавірусом, з них більше 57 тисяч жертв.

Нагадаємо, в Італії діють три зони карантину. У червоних зонах італійці повинні якомога більше залишатися вдома.

Нагадаємо, в жовтні влада Італії посилила карантинні обмеження через нові рекорди зафіксованих випадків коронавірусу. Міській владі рекомендували з 9 години вечора закривати популярні центральні площі й вулиці, де часто утворюються скупчення людей. Розважальні заклади, як лотереї та казино, також закриваються з 9 вечора. 

Прем’єр-мінітр Італії Джузеппе Конте у своєму зверненні закликав людей до максимальної обережності, зазначаючи, що ситуація стає небезпечною.

7 жовтня Італія продовжила карантин до кінця січня. Нові обмежувальні заходи передбачають носіння масок на вулиці, а не лише у закритих приміщеннях. Залишаються чинними вимоги дотримуватися заходів запобігання коронавірусу, таких як соціальне дистанціювання принаймні один метр, носіння масок та часте миття рук, а також зобов’язання залишатися вдома за температури 37,5° або більше.

Разом з тим, уряд Іспанії також ухвалив рішення про жорсткіші обмеження на пересування в країні на період з 23 грудня по 6 січня. В цей час людям дозволять залишати свій регіон та перетинати регіональні межі лише для зустрічей з близькими членами родини та друзями. Також будуть винятки для поїздок на роботу та до лікаря. Максимальну кількість учасників 24, 25 та 31 грудня та 1 січня збільшать від шести до десяти людей включно з дітьми.

Крім того, на Святвечір та на Новий рік перенесуть початок дії комендантської години на 1:30 ночі. Наразі вона діє практично по всій країні з 23:00 до 6:00 години, при цьому керівники регіонів можуть змінювати її часовий період.

Загалом в Іспанії нараховується більше 1,6 мільйона заражень коронавірусом, з яких більше 45,7 тисяч – це смертельні випадки. Останніми тижнями ситуація з коронавірусом в країні покращується. Із середини листопада кількість заражень на 100 тисяч жителів протягом семи днів зменшилася з більш ніж 200 до 102.

Схожі публікації

Залишити коментар