Черговий фейк Російських ЗМІ про “турецький Крим” спростував посол України в Туреччині

від Стожари

Російські ЗМІ знову відзначилися гучним фейком. Низка російських видань написали про те, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган нібито заявив, що Крим належить Турецькій Республіці.

Цю неправдиву інформацію спростував посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга в ефірі програми “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

“Гібридна інформаційна війна ведеться в усьому світі, це відчуваємо і ми в Туреччині. Тому ці всі фейкові вкиди інакше як провокацією не назву. А тепер до об’єктивної реальності: Туреччина – наш стратегічний партнер. Це партнерство я називають стратегічним партнерством у дії. Партнер, який чітко, незмінно підтримує територіальну цілісність і суверенітет України. Крапка. І тут більше нічого коментувати”, – зазначив посол.

Він нагадав, що Туреччина не визнає тимчасову окупацію Криму і заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

“Туреччина – це країна, яка не визнала вибори на окупованих територіях. Туреччина – це країна, яка дієво заборонила морське сполучення з закритими портами окупованого Криму. Туреччина – це країна, яка на всіх міжнародних майданчиках підтримує українські ініціативи щодо кримського питання або ситуації на сході України”, – додав Сибіга.

Читайте також: Росія запустила фейк про те, що Анкара «вважає Крим турецьким» і хоче «забрати» півострів у Росії

Схожі публікації