Український фільм візьме участь у найбільшому кіномаркеті документальних картин у Амстердамі

Український фільм «Май далеко, май добре» бере участь у найбільшому індустрійному ринку документальних картин Docs for Sale в межах IDFA (Амстрердам, Нідерланди).

Про це повідомляє Детектор медіа.

Зазначається, що міжнародний кінофестиваль документальних фільмів у Амстердамі є одним з найпрестижніших у світі та чи не головним майданчиком для найкращих документальних картин.

Кошти на виробництво стрічки режисерка Ганна Ярошевич та продюсерка Альона Качкан збирали за рахунок краудфандінгу.

Зараз фільм отримав підтримку Українського інституту на міжнародну промоцію в рамках програми proMOTION.

Про що фільм: молодий німець Мішель, який вивчав екологію в університеті, полишає рідну країну та їде у маленьке віддалене село в Карпатах. Там на схилах гір він розводить унікальний вид тварин – карпатських водяних буйволів – і буквально рятує їх від повного зникнення. Зрозумівши, що це – його покликання, Мішель вирішує назавжди залишитись в Україні.

Docs for sale – це маркет, який полегшує продаж документальних фільмів у світі, об’єднуючи всі зацікавлені сторони. За роки існування став одним із провідних світових ринків документального кіно. До участі приймаються  документальні фільми з усього світу, орієнтовані на кінопрокат, телебачення та аудиторію в інтернеті.

Цього року через карантин захід відбувається онлайн 16-20 листопада.

Як повідомлялося, український фільм переміг на Варшавському кінофестивалі.

Схожі публікації

Залишити коментар