Підтримай самотніх людей: В Україні стартував соцпроєкт «Мій телефонний друг»

В Україні стартував проєкт «Мій телефонний друг» з дружньої підтримки та інформування людей, що опинилися на самоті. 

Про це повідомляє Укрінформ, з посиланням на організаторів проєкту.

Як зазначається, «Мій телефонний друг» – національний проєкт психологічної підтримки за допомогою телефонного волонтерства осіб, що належать до вразливих груп населення.

Волонтери проєкту, здебільшого молодь, яка пройшла спеціальне навчання, регулярно телефонуватимуть людям, які опинились в ізоляції внаслідок пандемії коронавірусу.  Наприклад, особам з інвалідністю, людям похилого віку та іншим особам, які через свої фізичні, матеріальні та інші особливості потребують підтримки та допомоги.

Під час дзвінків волонтери:

  • діляться корисною інформацією,
  • надають емоційну підтримку,
  • допомагають дізнатися актуальні новини про те, що відбувається в Україні.

За їхніми словами, особи з інвалідністю, люди похилого віку та інші особи, що належать до вразливих груп населення, можуть подати заявку на участь у проєкті через безкоштовну гарячу лінію. Команда проєкту проінструктує їх про те, як відбуватиметься спілкування з волонтером. Всі розмови між волонтером та підопічними виключно конфіденційні, жодні дані не будуть розголошуватися стороннім людям за умовами підписаної угоди про волонтерство.

Щоб подати заявку та отримати контакти, треба зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію за телефоном 0-800-202-147. Лінія працює з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 20:00. Подробиці на сайті проєкту.

Щоб отримати друковані матеріали для розповсюдження серед населення, організації та установи можуть звертатися на гарячу лінію або на пошту [email protected]

Як повідомлялося, від 19 жовтня в Україні оновили поділ на карантинні зони.

Схожі публікації

Залишити коментар