Український фільм переміг на Варшавському кінофестивалі

Український повнометражний ігровий дебют «Із зав’язаними очима» (міжнародна назва Blindfold) Тараса Дроня 17 жовтня був визнаний найкращим фільмом конкурсу перших і других фільмів (Competition 1–2) Варшавського кінофестивалю.

Про це повідомляє пресслужба компанії «Сучасне Українське Кіно», передає Детектор медіа.

Події фільму «Із зав’язаними очима» розгортаються в сучасній Україні після закінчення війни. Головна героїня — Юля — молода спортсменка боїв без правил, ММА, яка втратила свого нареченого на війні. Дівчина залишає спорт і починає нові стосунки, щоб звільнити себе від ролі вдови героя війни, яку нав’язує їй суспільство.

У ролях: Марина Кошкіна, Олег Шульга, Лариса Руснак, Олександр Мавріц, Сергій Лузановський, Олег Колтовський, Костянтин Лінартович, Анастасія Баша, Карина Бершадська.

картина була визнана найкращою серед 15-ти інших, представлених у категорії Competition 1–2.

На церемонії нагородження у Варшаві були присутні режисер Тарас Дронь, продюсерка Валерія Сочивець і співсценарист Якуб Присяк. Режисер отримав приз журі та грошову премію в розмірі 10 тис. злотих (73 тис. грн).

Як повідомлялося, цьогорічний варшавський кінофестиваль Ukraїna! через пандемію COVID-19 відбувся у гібридному режимі. На ньому показували 35 художніх, документальних та короткометражних кінострічок як у кінотеатрі “Ілюзіон”, так і в онлайн-режимі.

Схожі публікації

Залишити коментар