Український співак озвучив, як витіснити Росію з українського інфопростору

Українцям, і молоді в тому числі, потрібно давати якісну альтернативу російському інформаційному продукту, вважає фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя.

Про це він сказав в ефірі ток-шоу “Кондратюк у понеділок” на “5 каналі”.

“Хочу, щоб люди розуміли, наскільки це важливо, особливо в час інформаційної війни з російським контентом, з країною, яка є агресором, яка в інформаційному полі і полях на сході знищує нас, давати якісну українську альтернативу. Таку, щоб молодь хотіла дивитись, ділитись, щоб їй було не соромно. І в це треба вкладатися, треба з останніх сил робити, і просто підходити до кожного кліпу, як до маленького бою за глядача”, – сказав пан Тополя.

Як зазначив співак, чомусь в Україні прийнято “на русском языке делать контент, потому что он идет”. А гурт “Антитіла”, хоч і має декілька російськомовних пісень, робить саме український контент, при чому розуміючи, що аудиторія набагато менша, ніж аудиторія СНГ.

За його словами, якщо людина починає щось робити, у неї повинна бути мета.

“Ми були нещодавно на сході в прифронтовому містечку, де активіст з нічного клубу зробив центр патріотичного виховання молоді. Ми прекрасно розуміємо, яке там оточення навколо, коли в них, наприклад, вдома можна “зловити” канал “ДНР”. І він (активіст – ред.) у цьому просторі виховує цих дітей”, – говорить Тополя.

Державі потрібно виділяти мільярди гривень, щоб створювати контент для українських дітей”, – підсумував співак.

Раніше ми писали, коли закінчиться період “стагнації” в українській літературі.

Схожі публікації

Залишити коментар