Голосового помічника Siri від Apple навчать української мови

Компанія Apple хоче навчити свого голосового помічника Siri розуміти та відповідати українською мовою. Для цього на своєму сайті в понеділок, 21 вересня, вона розмістила вакансію аналітика анотацій (Annotation Analyst) з поміткою «українськомовний».

Про це повідомляє Громадське.

Як пише видання, виходячи з вимог до кандидата та опису вакансії, які передбачають досконале знання української мови та здатність розрізнити вербальні нюанси її діалектів, враховуючи відмінності вимови в різних областях, то Apple хоче навчити свого голосового помічника Siri розуміти та відповідати українською мовою.

Сама вакансія передбачає роботу у європейській штаб-квартирі Apple, яка знаходиться в ірландському місті Корк.

«Як аналітик анотацій ви будете слухати та транскрибувати аудіофайли та оцінювати відповіді Siri та використання нею мови, використовуючі дані від клієнтів, які згодилися на програму оцінювання якості. Ви будете використовувати свої знання мови та культури, а також аналітичні навички, щоб оцінити відповіді на відповідність рекомендаціям. Ваша гнучкість та здатність розставляти пріоритети у завданнях є надзвичайно важливими. Ми зосереджуємось на досвіді користувачів, творчо думаючи про те, як клієнти використовують Siri та використовують ці знання для вдосконалення, оскільки ми вважаємо, що наш індивідуальний досвід, перспективи та пристрасті допомагають нам будувати ідеї, які рухають усіх нас вперед. Ми навчимо вас бути експертом у розумінні, підтримці та поліпшенні взаємодії з клієнтами. Ця посада передбачає конкурентоспроможну оплату праці, великі переваги, право брати участь у акціонерному плані нашої компанії, відпустки та знижки працівникам. Ми шукаємо заявників, які вільно володіють українською мовою», — зазначається у вакансії Apple.

Варто зазначити, Apple зареєструвала представництво в Україні 15 квітня 2020 року, але відомо про це стало лише наприкінці травня. Воно розташоване в київському бізнес-центрі IQ. Власником представництва Apple в Україні стала ірландська юридична особа Apple.

Як раніше ми писали, також Віденський музей “Альбертіна” відтепер пропонує україномовну екскурсію в новій експозиції.

Схожі публікації

Залишити коментар