У Рівному продають шкільні зошити з московським собором

У Рівному в одному з магазинів продають зошити, на палітурці яких зображений Собор Василя Блаженного, який стоїть на Красній площі у столиці Російської Федерації Москві.

Про інцидент написало Суспільне.

Так, в одній з груп у Facebook Оксана Базовська повідомила 16 вересня, що купувала зошити дітям і «наткнулася на Красну площу».

«… майже 7 років війни. А ззаду українська абетка і напис, що в закладах освіти використання дозволяється … P.S. В асортименті не було ніяких інших столиць світу, крім цієї», — написала вона і виклала фото зошита.

Користувачі соцмережі підтримали жінку у коментарях.

Наступного дня на інцидент відреагували на офіційній сторінці торгової марки, в магазині якої продавали зошит. Там зазначили, що їх виготовляє компанія «Тетрада» і потрапляють в магазин вони у запакованих пачках.

Адміністрація запевняє, що храм Василя Блаженного — це не Красна площа та символом радянської влади ніколи не був, а радянської чи російської символіки на зошиті немає. Магазин визнає, що червоний колір в обрамленні зображення храму — це помилка виробника, бо викликає асоціацію з комунізмом. У магазині кажуть, що це — спадщина ЮНЕСКО.

Виробник зошитів цю ситуацію поки ніяк не коментував.

Як повідомлялося, слідчі ДБР виокремили 5 основних епізодів злочинної окупації Криму.

Схожі публікації

Залишити коментар