5 українських фільмів про карантин показали на фестивалі Wiz-Art

У віртуальному кінотеатрі кінофестивалю Wiz-Art з 7 до 13 вересня відбувся показ фільмів про карантин від п’яти українських режисерів та режисерок – Христини Сиволап, Романа Бордуна, Нікона Романченка, Зої Лактіонової та Богдани Смирнової. Всі фільми були безкоштовно доступні для перегляду після реєстрації у віртуальному кінотеатрі фестивалю. Окремі події можна було відвідати офлайн у Львові.

Фільми режисери та режисерки зняли спеціально на прохання Wiz-Art. Режисерам та режисеркам запропонували розповісти про те, чим вони займались на карантині, що їх надихало, обурювало та турбувало. Короткометражки булиу відкритому і безкоштовному доступі з 11:00 до 23:59 13 вересня.

Як розповіла режисерка Христина Сиволап у зверненні до глядачів, фільм вона зробила зі своїм чоловіком та донькою:

«Для мене карантин передовсім це про обмежений простір і про те як перебування в ньому одразу кількох людей одночасно стирає рамки особистих кордонів. Цим відео я хотіла розповісти про свій досвід перебування у такому обмеженому просторі разом зі своєю шестирічною донькою».

Програма фільмів складалася з наступних творів:

«Сонечко» 7′ Христина Сиволап

«Етюд» 3′ Нікон Романченко

«Маяк» 6′ Зоя Лактіонова

«Коли моє сонце сідає» 12′ Богдана Смирнова

«Сила і правда» 5′ Роман Бордун

З повною програмою фестивалю можна ознайомитися ТУТ.

13-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art провели за підтримки Українського культурного фонду, Державного агентства з питань кіно та Львівської міської ради.

Як повідомлялося, етнофестиваль «Древо кобзарського роду» організував син американського мільйонера, що став українським кобзарем.

Схожі публікації

Залишити коментар