Підрозділи механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу залучатимуться до участі в міжнародних навчаннях Combined Resolve.
Про це повідомила пресслужба бригади, передає АрміяInform.
Combined Resolve — це багатонаціональні військові навчання у навчальних центрах Хохенфельс та Графенвохер на території Німеччини. Їхньою метою є практичні тренування та виконання завдань у багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО. Подібні навчання сприяють налагодженню більш тісної співпраці Збройних Сил України та західних партнерів.
У зв’язку з ситуацією з поширенням у світі коронавірусної хвороби Covid-19 були внесені корективи і в графік проведення навчань, які триватимуть понад місяць. Участь у них планують взяти близько 30 країн.
Наразі на полігоні триває підготовка особового складу, який залучатиметься до Combined Resolve. Більшість бійців братимуть участь у них вперше. Проте вони впевнені, що бойовий досвід, здобутий на Сході України, в поєднанні зі знаннями, здобутими під час різноманітних навчань, допоможе їм гідно представити нашу державу.
Крім особового складу, залучатиметься до навчань й військова техніка, підготовкою якої наразі ретельно займаються.
Зазвичай під час навчань Combined Resolve відпрацьовують дії в умовах, коли противник вийшов на театр військових дій Європи — зайняв глибокоешелоновану оборону, переходить у наступ з усіма відповідними елементами.
“Ці навчання, що проводяться штабом управління армії, багатонаціональні уніфіковані наземні операції, призначені для підвищення готовності бригади регіональних розміщених сил (RAF) і підвищення оперативної сумісності, щоб дозволити союзним силам боротися і перемагати рівну або близьку до неї загрозу за підтримки США”, — повідомляють американські військові.
Нагадаємо, що навчання Combined Resolve проводяться Командуванням ЗС США двічі на рік на базі 7-ї тренувальної бази США і спрямовані на збереження та підвищення оперативної сумісності військ під час об’єднаних операцій. Під час навчань залучаються всі роди військ.
Combined Resolve XIII проходили в січні 2020 року. Участь у них взяли понад 5 тисяч військовослужбовців із 17 країн світу, зокрема з Албанії, Великої Британії, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Грузії, Греції, Італії, Латвії, Литви, Польщі, Північної Македонії, Нідерландів, Румунії, Словенії, США, Угорщини та України.
Як повідомлялося, глава МЗС розповів про перспективи Люблінського трикутника: це географічний вибір і зрушення осі координат: “Він уперше чітко окреслює вертикальну, Балто-Чорноморську вісь, в якій наша держава відчуватиме себе набагато впевненіше і безпечніше”.