СУР урочисто відзначить 30-річчя відновлення діяльності Українського православного вікаріату Румунії

від Комарі Альберт

Цього тижня голова Союзу українців Румунії (СУР), депутат Микола Петрецький, провів робочу зустріч з державним секретарем Румунії з питань реліії Віктором Опаскі, з яким  обговорив ситуацію українських парафій в Румунії, проблеми, з якими вони стикаються та можливі шляхи їх вирішення.

Про це було повідомлено на сторінці СУР у Facebook.

Голова СУР повідомив державного секретаря з питань релігії про намір Союзу українців Румунії організувати разом з Українським православним вікаріатом Румунії захід, приурочений до 30-річчя відновлення діяльності Українського православного вікаріату Румунії.

Відзначення цієї річниці було узгоджено під час попередніх дискусій між депутатом Миколо Мирославом Петрецьким та генеральним вікарієм Українського православного вікаріату Румунії, отцем Іваном Піцурою.

З цієї нагоди буде виданий ювілейний альбом, в якому будуть представлені українські православні церкви Румунії, аспекти діяльності парафій та головні заходи, організовані ними у співпраці з СУР.

Нагадаємо, 11 червня, вшановували пам’ять патріарха Української автокефальної православної церкви Мстислава Скрипника, який з 1990 року заснував й організував відомий духовний центр українського православ’я в Саут-Баунд-Бруку (США, штат Нью-Джерсі).

Схожі публікації

Залишити коментар