Як залучити інвестиції в Україну? Онлайн триває Економічний Ренесанс Форум

Протягом трьох днів, 24-26 червня, проходить Український Економічний Ренесанс Форум. Ключові теми події — шляхи залучення інвестицій в Україну та шляхи співпраці нашої держави з реальними і потенційними партнерами.

Організатор події Українська кооперативна федерація. Серед партнерів також Український католицький університет, Львівська бізнес-школа УКУ, передає Громадський простір.

Щодня, під час Форуму, відбуваються чотиригодинні відеоконференції, розбиті за темами на сесії. Участь в них беруть представники України, Бельгії, Німеччини, Франції, Швейцарії, Італії, США, Канади, Литви. Робоча мова — українська. Сесії забезпечуються синхронним перекладом, українська — англійська мови.

Під час сесій учасники обговорять наступні теми:

“Українська економіка у світовому контексті. Україна — Північна Америка. Перспективи партнерства й економічний контекст”

“Кредитні спілки, перспективи впровадження в Україні світового досвіду кооперативного руху та інструменти фінансування агробізнесу”

“Співпраця малого та середнього бізнесу в пошуках ринків і ресурсів”

“Україна – ЄС: інструменти партнерства”

“Успішні інвестиції в Україну”

“Сталий розвиток України: Sustainable Ukraine, презентація в рамках 18th European week of regions and cities”

“Імпакт-інвестиції в розвиток громад”

“Реформи в Україні – фундамент для інвестування”

“Представлення інвестиційних проєктів та стартапів”

Детально — посилання на програму Форуму.

Зараз триває реєстрація на Форум. Участь безкоштовна. Зареєстровані представники ЗМІ та інші учасники зможуть поставити запитання спікерам.

Метою Українського Економічного Ренесанс Форуму є конструктивні дискусії й обмін досвідом, які спричинять подальший розвиток економіки і приведуть до реальних змін у суспільстві.

Організатори запросили до участі представників міжнародних донорських організацій, інвестиційних банків, представників посольств, інвесторів, експертів-економістів, підприємців, менеджерів та власників бізнесу, громадських діячів, відомих представників української діаспори.

Як повідомлялося, про трудову міграцію як частину олігархічної системи в Україні розповів Олександр Карпенко, заступник голови Міжнародної громадської організації «Четверта хвиля».

Схожі публікації

Залишити коментар